Глава Адміністрації президента Андрій Богдан в ефірі шоу "Право на владу" на телеканалі 1+1 відповів на питання про те, що малося на увазі під заявою Володимира Зеленського про укладення мирних домовленостей з Росією шляхом референдуму.

Андрій Богдан
Андрій Богдан

"Концепція нашої політичної сили - це не боятися запитувати у людей їхню думку. Чомусь політики вважають себе найрозумнішими і думають, що можуть приймати рішення за народ. Ми вважаємо, що не може одна людина вирішувати долю всього народу, не порадившись. Якщо ми хочемо в Європу не такою вже й поганою ідеєю буде питати у простих українців що їм подобається і чого вони хочуть, - заявив Андрій Богдан.

Володимир Зеленський і Андрій Богдан
Володимир Зеленський і Андрій Богдан

Нагадаємо, Зеленський офіційно розпустив Раду.

Популярні новини зараз
Скільки доведеться платити за електроенергію з 1 березня: тариф не для всіх буде однаковим Частину комунальників мобілізують: водоканали віддадуть своїх працівників на фронт Бронювання більше не гарантія: нові правила змусять українців збиратись до війська Технічний збій чи привід для хвилювання: чому "Резерв+" перетворює українців на порушників
Показати ще

Раніше Знай.uа повідомляв, Зеленський закликав українців покарати депутатів.

Також Знай.uа писав, Зеленський прокоментував скандальне голосування в Раді.