25 травня о 12:00 (13:00 за Києвом) Міжнародний трибунал ООН з морського права (ITLOS) оголосить рішення щодо прохання України зобов'язати Росію звільнити захоплених українських моряків і судна.

Про це повідомили на сайті Трибуналу.

"Міжнародний трибунал з морського права винесе свій наказ по справі, що стосується затримання трьох українських судів (Україна проти Російської Федерації), про тимчасові заходи в суботу, 25 травня о 12:00". йдеться у повідомленні

Полонені українські моряки
Полонені українські моряки

За словами заступника Міністра закордонних справ України Олени Зеркаль, будь-яке рішення Міжнародного трибуналу з морського права в справі українських моряків допоможе звільнити військовополонених.

"Символічно, що рівно через шість місяців після захоплення Росією українських військових кораблів, Міжнародний трибунал з морського права оголосить своє рішення про тимчасові заходи у справі про імунітети наших кораблів і моряків". Олена Зеркаль

військовополонені українські моряки
військовополонені українські моряки

Нагадаємо, що спливла гірка правда про провал українських захисників на Донбасі: на ворога з голими руками.

Як повідомляв Знай.uа,у російській столиці в Лефортовському райсуді, де полонених українських моряків наша делегація зустріла оплесками, триває засідання, на якому розглядається питання про продовження запобіжного заходу морякам.

Також раніше портал Знай.uа писав, що українським полоненим морякам в Москві продовжили арешт, перші деталі: відео із зали суду.