Український президент Володимир Зелеский несподівано поставив на місце свого попередника Петра Порошенка. Сталося це в Туреччині, під час концерту "95 Кварталу".

На початку виступу Зеленський зробив потужне зізнання, запис якого опубліковано на YouTube.

Після обрання Зеленського українським президентом, право відкривати концерти студії "Квартал 95" отримав Євген Кошовий. Однак у нього нічого не вийшло, терміновий дзвінок обірвав усі плани. Спочатку йому телефонували на мобільний, а потім на сцену винесли стаціонарний.

"Урядовий зв'язок", — оголосив Міка Філатов. А під кінець навіть додзвонилися на черевик, чим привели нового ведучого в лють.

Популярні новини зараз

Колишня Олександра Пономарьова розкрила несподіваний секрет: "Ми з його дружиною - подруги"

Тіна Кароль вирушила підкорювати російську сцену: "Скандал" на міжнародному рівні

17-річний школяр зарубав сокирою батьків і маленьку сестру: мріяв стати блогером

37-річна Полякова відрізала золоті локони: "Не повторювати!"

Показати ще

Зрештою, Кошовому довелося відповісти на дзвінок. З'ясувалося, що дзвонить Зеленський - він занепокоївся долею колективу після відходу і вирішив проконтролювати колишніх підлеглих. Шоу-мен поцікавився, наскільки повний зал, і попросив знайти 30 депутатів, яких не вистачає у Верховній Раді.

Євген Кошовий, гуморист Студії "Квартал 95"
Євген Кошовий, гуморист Студії "Квартал 95"

Наостанок президент зацікавився складом "Кварталу 95". Він жартома заявив, що знайшов нового учасника: "У вас буде новий актор. Він, до речі, Порошенка добре пародіює", - заявив Володимир Зеленський. А потім додав, що це і є сам Петро Порошенко. Після жарту, який підірвав зал, президент дозволив Євгену Кошовому нормально відкрити концерт.

Як повідомляв Знай.uа, Володимир Зеленський помилився: Тука розповів про найбільш невдале звільнення нового президента.

Також портал Знай.uа писав, Кошовий з "Кварталу 95" зробив гучну заяву після інавгурації Зеленського.