У Грузії збираються знову підняти питання про екстрадицію колишнього президента країни Міхеїла Саакашвілі.

Про це заявив журналістам член парламенту від правлячої партії Нукрі Кантарія, передає місцеве видання.

Міхеіл Саакашвілі
Міхеіл Саакашвили

"Вважаю абсолютно логічним, що коли людина знаходиться у розшуку, знову повинно бути поставлене питання його екстрадиції. Думаю, що так і повинно статися", — сказав депутат.

Крім того, з думку Кантарія згоден депутат з парламентської більшості Акакій Зоїдзе. Він заявив, що прокуратура Грузії повинна обов'язково звернутися до України з вимогою повернути Саакашвілі на батьківщину.

Популярні новини зараз
З 1 квітня в Україні починається "сезон тиші": які правила діють у цей час Перевірок стане більше: податкова почала більш ретельно контролювати доходи громадян ПриватБанк змінив правила проведення платежів: що варто знати Про пенсію можна не мріяти: доведеться працювати до 75 років
Показати ще

Міхеіл Саакашвілі
Міхеіл Саакашвілі

Як відомо, у Грузії проти Саакашвілі порушено кілька кримінальних справ, по ряду яких він заочно засуджений. Раніше грузинська сторона неодноразово зверталася до Києва з вимогою про екстрадицію колишнього президента, однак, у 2017 році його позбавили українського громадянства. 27 травня 2019-го Володимир Зеленський повернув політику громадянство і право на в'їзд.

Нагадаємо, у Зеленського розповіли, як стати членом партії "Слуга народу".

Раніше Знай.uа повідомляв, скандальный нардеп Грановський покинув партію Порошенка.

Також Знай.uа писав, Саакашвілі вручили український паспорт.