Політтехнолог і голова партії президента Володимира Зеленського "Слуга народу" Дмитро Разумков заявив, що мораторій на продаж землі сільськогосподарського призначення в Україні може бути скасований через рік. Про це йшлося в інтерв'ю, яке Разумков дав журналістам Страна.ua.

Дмитро Разумков під час інтерв'ю

Читай Знай.uа в оновленому чаті Viber! Приєднуйтесь!

За словами Дмитра Разумкова, в Україні необхідно відкривати ринок землі. Однак досі в країні не було проведено нормального аудиту земель сільськогосподарського призначення. Тож не зрозуміло, в чиїх руках і скільки землі знаходиться, зауважив очільник партії "Слуга народу".

Він розповів в інтерв'ю, що мораторій на продаж земель вводиться з року в рік, оскільки це комусь вигідно.

Популярні новини зараз

"Холостяк" Міша Заливако "злив" ідеальну Анну Богдан, ходить вдома в чому попало -"У масках, з рушником на голові"

Учасників "МастерШеф" змусили приготувати шедевр, поки горить маленька свічка: закінчилося сльозами та істерикою

В Україні зареєстровано перший випадок давно забутого, але небезпечного захворювання

"Холостячка" Злата Огнєвіч практично зняла труси і засвітила "равлика", Задворний може кусати лікті

Показати ще

"Потрібно, щоб власники землі могли нею користуватися. З'явиться законодавча база. Хлопці зараз працюють над цим. З одного боку, необхідно захистити національні інтереси, а з іншого - власника", - сказав Дмитро Разумков.

До речі, востаннє Верховна Рада продовжила мораторій на продаж земель сільськогосподарського призначення в грудні 2018 року. Він дійсний до 1 січня 2020 року.

Нагадаємо, що Зеленський перебудує український бізнес: мораторій на перевірки та новий орган влади. Економічний експерт Юрій Атаманюк заявив, що президент Володимир Зеленський повинен припинити тиск на український бізнес.

Як повідомляв портал "Знай.ua", Зеленский создаст "Страну в смартфоне": "слуга народа" сорвал овации на іForum. Там Володимир Зеленський розповів про модель "Електронного уряду", про впровадження нових технологій в політику.

Також "Знай.ua" писав, що влада ввела обмеження для бізнесу: не зможуть отримати землю. Київська міська рада прийняла надважливе рішення.