Партійний список партії Петра Порошенка "Європейська солідарність" просто переповнений особистостями, які неабияк набридли українському народу і "досягнення" яких не злічити. 

"Європейська солідарність" Порошенка
"Європейська солідарність" Порошенка

Особливо варто приділити увагу кандидату під номером 30 - "перлині інтелігенції" по імені Наталя Баласинович.

Це скандальна голова Васильківської районної ради, що у Київській області. Жінка вже була відома тим, що в 2018 році напала на конс'єржку в елітній багатоповерхівці, в якій живе її свекруха. Родичка попросила не впускати невістку в будинок, що й поспішила виконати вартова під'їзду. Баласинович вчепилася жінці у волосся, стала погрожувати і назвала "п*вією". Крім того, чиновниця постійно нападає на родичів чоловіка. Одного разу з'явилося відео того, як вона плюнула в обличчя свекрусі і сказала: "Щоб ви здохли і щоб вся ваша сім'я виздохла"

На цей раз скандальна Баласинович знову опинилася в епіцентрі сканадалу, коли почала загрожувати і принижувати співробітників поліції. У мережі з'явилося відео кричущого інциденту з Наталею в головній ролі.

"Йди на**й, ти хто така? Ти що будеш тут розповідати? Ти бл*дь, уродка, схудни спочатку на 30 кілограм, а потім будеш розказувати" - прокричала Баласинович з машини з цигаркою в роті.

Читай Знай.uа у оновленому чаті Viber! Приєднуйтесь!

Варто відзначити, що співробітниця поліції намагається реагувати з гумором і відповідає чиновниці, що добре, що вона сама модель.

"Так, модель, звичайно. Тобі може зняти куртку, дебілка? Не така, як ти, страшна" - продовжує кричати Баласинович суржиком.

Далі чиновниця вийшла з машини і почала погрожувати дівчатам з поліції:

"Я тебе бл*ть знищу, м*рамойко, зрозуміла бл*дь? Твої фотографії у всіх трунах Васильківщини будуть лежати."

Нагадаємо, Порошенко намагається "прибрати" Зеленського, кинув всі ресурси

Як раніше повідомляв "Знай.ua", Порошенко разом з Кононенко привели в лють українців

Також Знай.ua" писав про те, що Парубій здав Порошенка з потрохами