Президент Володимир Зеленський одразу під час інавгураційної промови заявив про розпуск Верховної Ради. Позачергові вибори народних депутатів заплановані на 21 липня 2019 року. Більшість партій вже продемонструвала списки кандидатів, тому зараз українці вирішують, за кого ж віддадуть свій голос.

Портал Знай.uа провів власне опитування, аби визначити, яка партія зможе подолати бар'єр у 5% та пройти до парламенту. Участь у ньому взяли понад 17 тисяч українців.

Читай Знай.uа оновленому чаті Viber! Приєднуйтесь! 

Результати опитування показують, що більша частина українців підтримує партію Володимира Зеленського "Слуга народу". Вона набрала майже таку кількість підтримки, як і сам Зеленський на президентських виборах - 72%.

По 9% та 8% відповідно набирають партії "Європейська Солідарність", лідером якої є екс-президент Петро Порошенко та партія Святослава Вакарчука "Голос".

За решту ж партій українці проголосували не так активно і їхні результати коливаються в межах 1-2%.

Зазначимо, що прохідний бар’єр до Верховної Ради можуть подолати партії "Слуга народу", "Опозиційна платформа – За життя", "Європейська Солідарність", "Батьківщина" та партія "Голос". Про це йдеться у результатах соціологічного дослідження групи "Рейтинг" "Моніторинг електоральних настроїв українців (6-9 червня)", опублікованого 12 червня.

Нагадаємо, що ЦВК оприлюднила список самовисуванців у Раду: прізвища вас здивують.

Як повідомляв портал Знай.ua, партія "Батьківщина" представила перші 50 членів списку на дострокові вибори до Верховної Ради.

Також портал Знай.ua писав, що у виборчому списку Петра Порошенка "Європейська солідарність", був оновлений список першої десятки кандидатів у Раду.