Секретар РНБО Олександр Данилюк переконаний в тому, що необхідно подати пропозиції щодо боротьби з контрабандою та порушеннями митних правил в Україні. Відповідну заяву він зробив у п'ятницю, 14 червня на нараді РНБО та СБУ.

Читай Знай. ua в оновленому чаті Viber! Приєднуйтесь!

Данилюк зазначив, що нещодавно створили нові правоохоронні органи: Національне антикорупційне бюро України, Державне бюро розслідувань, Національну поліцію.

Саме ці кроки, на його думку, змінили "логіку, яка вибудовувалася, з координації дій у боротьбі з контрабандою".

Популярні новини зараз

"Холостячку" Злату Огнєвіч роздягли і розглянули з усіх боків на першому груповому побаченні: мокра і в пелюстках троянд

Юрій Ткач з "Кварталу 95" мало не вибив око Євгену Кошовому через окуляри: "Вибачте"

Українцям додадуть ще одну пенсію за станом здоров'я: юрист пояснив, хто увійшов до пільгової категорії

Ольга Сумська показала чоловіка, який їй зраджує: "Спасибі"

Показати ще

"Ми не можемо контрабанду швидко викорінити, але можемо і повинні мінімізувати її обсяги і наслідки", - заявив секретар РНБО.

Данилюк запропонував учасникам наради на наступне засідання підготувати пропозиції по боротьбі з контрабандою та порушенням митних правил. Після цього пропозиції будуть направлені безпосередньо на розгляд президентові України.

Раніше повідомлялося, що секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Данилюк назвав дуже ризикованою спробу їхати на передову на бронемашині "Варта". А також запропонував нардепу від "Народного фронту" Сергію Пашинському заглянути на Донбас ї цій машині і "спробувати протриматися більше двох хвилин".

Олександр Данилюк особисто перевірив роботу бронемашини "Варта" просто під боків до окупантів.

Як техніка (не)захищає наших бійців Учора разом з командою були в зоні воєнних дій. Окрім оцінки ситуації, ми також тестували зброю і техніку, яку отримують наші хлопці. Її якість я зміг оцінити з перших хвилин: морпєхи сказали що не можна їхати на передову на бронемашині «Варта», оскільки це ризиковано. Тому на передову поїхали на перевіреній часом техніці. Але потім ми з морпєхами все ж проїхались у «Варті» - щоб я сам міг оцінити вади цієї техніки. Так я зрозумів, що «Варта» нічого не варта. Ідея бронемашини в тому, щоб захищати наших бійців. А у реальності вона велика, не маневрена, її корпус занадто високий. Іншими словами, ідеальна ціль для ворога. Хто ж виробляє ці бронемашини? Їх створює компанія з оточення Пашинського — «Українська бронетехніка». На відео ми з хлопцями сміємося, але насправді не до сміху. Хочу запропонувати самому Пашинському приїхати на передову у «Варті» і спробувати протриматись більше двох хвилин. З військовими треба розмовляти, треба задавати питання і чути їх відповіді. Вони краще за всіх знають, що саме їм потрібно. В цьому контексті реформування Укроборонпрому - один з найважливіших пріоритетів моєї команди. Процес розпочато. Детальніше незабаром. Армія має отримувати те, що їй потрібно, а не те, що їй нав‘язують!

Geplaatst door Alex Danylyuk op Woensdag 12 juni 2019

Нагадаємо, Зеленський негайно скликав РНБО.

Як повідомляв Знай. ua, биография, досьє і компромат на громадського активіста-мільйонера Олександра Данилюка.

Також Знай. ua писав, що Данилюк з команди Зеленського різко звернувся до Пашинському.