Український шоу-мен Сергій Притула розповів, чому вирішив піти в політику.

Телеведучий дав ексклюзивне інтерв'ю "Вікна-новини" на СТБ.

Притула розповів, що замислюється про створення власного політичного проекту.

"Пропозиції були від кількох політичних структур. Не буду їх називати, тому що це не зовсім коректно. Мені тільки прикро що ті люди, які мене кликали в парламент за своїми списками, зараз дуже люто засипають мережу інтернет всякими чорними піар-історіями, які мене стосуються. Я хочу бути корисним людям у нашій країні. Я хочу зробити все, щоб мене на старості років совість не гризла, що в якийсь момент, коли я міг долучитися до змін на краще, я цього не зробив."

Також він розповів, як потрапив в українську політику:

"Це сталося дуже просто – шляхом дзвінка Святослава Вакарчука. Ми мали з ним розмову і в минулому році, так як я був серед тих людей, які трішки нервували від нерішучості Вакарчука. Славік дуже довго роздумував – він розумний чи красивий. А зараз, знаєте, я собі міркую, що, напевно, якщо б пішов Вакарчук або я на президентські вибори, там взагалі могла б бути дуже дивна конфігурація у другому турі." Сергій Притула

Сергій Притула
Сергій Притула

Притула розповів про можливу коаліцію зі "Слугою Народу":

"Але з іншого боку, якщо, наприклад, «Слуга народу» не зможе самостійно сформувати коаліцію і вони будуть потребувати підтримки якоїсь іншої політичної сили, то тоді ми будемо заходити очевидно в якийсь дуже довгий процес переговорів."

Як повідомляв Знай.uа, Притула пояснив, навіщо балотується в Раду від "Голосу" Вакарчука.

Знай.uа писав, що Скрипін розмазав по стінці Гордона і Шустера: "Роки брав інтерв'ю у сволоти".