Український політик і лідер партії “Громадянська позиція” Анатолій Гриценко вирішив дати важливу пораду президентові України Володимиру Зеленському. Зокрема, він порекомендував главі держави Володимиру Зеленському не поспішати з пропозиціями для президента країни-агресора Володимира Путіна.

Анатолій Гриценко
Анатолій Гриценко

Крім того, політик зазначив, що після заяви президента України Володимира Зеленського про мирне врегулювання конфлікту російсько-окупаційні війська тільки посилили вогонь на тимчасово непідконтрольному Києву Донбасі.

Війна на Донбасі
Війна на Донбасі

Гриценко впевнений: Володимиру Зеленському не йти на контакт з Володимиром Путіним, поки той не припинить вогонь на Донбасі. Крім цього, Анатолій Гриценко закликав президента паралельно зміцнювати українську групу військ на сході нашої країни.

Популярні новини зараз
У севастопольській лікарні вирішили потравити щурів, а добили поранених окупантів Олексій Арестович назвав чергову дату закінчення війни в Україні: "Вони готові віддати..." Українці бронюють номери в Ялті на Новий рік, готельєри в паніці: "Який курс гривні?" Коханець Дорофєєвої Михайло Кацурін готовий до інтимного відео, але без Наді: "Режисер приїхав"
Показати ще

Володимир Зеленський (Квартал 95)
Володимир Зеленський (Квартал 95)

"Якби Зеленський запитав, я би йому порадив: зупинитися, взяти паузу, не вносити на розгляд Путіна жодних нових довгострокових ініціатив, не відряджати до Мінська ні начальника Генштабу, ні інших представників України – доки Путін не зупинить вогонь на фронті! До того часу, сконцентрувати зусилля на зміцненні нашого угруповання на сході і паралельно – на інтенсивній взаємодії з нашими партнерами для посилення санкційного та іншого тиску на Путіна", - підкреслив він.

За словами Гриценка, він не знає змісту нових ініціатив Зеленського і не знає, хто їх йому підготував, та у якій столиці.

Анатолій Гриценко
Анатолій Гриценко

Зокрема, Зеленський оголосив про нові українські ініціативи з пошуку мирного рішення у Мінську, анонсував участь у ТКГ начальника Генштабу ЗС України, чого раніше не було, та затвердив оновлений склад представників України в ТКГ.

Водночас, Гриценко нагадав, що в той же день, коли Зеленський заявляв у Брюсселі про свою націленість на пошук мирного рішення, бойовики на Донбасі посилили вогонь з усіх видів зброї.

Нагадаємо, Вакарчук вигадав план повернення українських моряків.

Як повідомляв Знай.ua, Романенко попередив Зеленського про плани Порошенка.

Також Знай.ua писав, що Трамп зустрівся із Путіним.