Суд дозволив державному бюро розслідувань вилучити документи у Міжнародному інвестиційному банку по справі проти Порошенка.

Як відомо, державне бюро розслідує справу від 23 травня 2019 року за фактами можливого ухилення від сплати податків та подальшого відмивання доходів, одержаних злочинним шляхом, при здійсненні операції з купівлі-продажу ПРАТ "Завод" Кузня на Рибальському ".

Зокрема суд "дав добро" вилучити документи з відкриття та закриття рахунків ПРАТ "Завод "Кузня на Рибальському", платіжних доручень та меморіальних ордерів. Ці документи свідчать про надходження та використання коштів за рахунками. З їх допомогою можна простежити здійснення операцій з цінними паперами та ряду інших операцій.

Петро Порошенко
Петро Порошенко

Популярні новини зараз

Доларова лихоманка ламає економіку України, обіцяють - 50 грн за "зелений": тривожний прогноз

Головне за ніч: "чистка" зарплати від Зеленського, продаж ПриватБанку, доля гривні в 2020 році та перемога Нафтогазу

Онкохвору Заворотнюк почали лікувати нестандартним методом через новий діагноз

На Україну суне аномальна зима: синоптики стривожили прогнозом на грудень

Показати ще

Читай Знай.ua оновленому чаті Viber! Приєднуйтесь!

Крім того, суд дозволив вилучити документи щодо проведення фінансового моніторингу співробітниками Міжнародного інвестиційного банку банківських операцій ПРАТ "Завод "Кузня на Рибальському".

Нагадаємо, пішаки Кононенка відправились в нокаут: тепер нікому "забезпечити" результат на окрузі.

Як повідомляв портал Знай.uа, обшуки на каналі "Прямий": у Порошенка намагаються приховати правду, приплели навіть Зеленського.