Лідер партії "Голос" Святослав Вакарчук заявив, що всі чутки про те, що він складе депутатський мандат, після того, як його політсила пройде у Верховну раду, є маячнею, пише Українська правда.

Про це він сказав після голосування на дострокових парламентських виборах у Києві.

Так, на прохання журналістів прокоментувати чутки по те, що він не збирається бути депутатом, Вакарчук відповів: "Всі чутки - це маячня".

В Киеве Вакарчук приехал на избирательный участок в 37-й школе

Geplaatst door Информатор Киев op Zondag 21 juli 2019

Популярні новини зараз
Чому яйця не варто зберігати в холодильнику: прості причини, про які ніхто не знав Доведеться платити понад 10 гривень за куб: українцям показали нові ціни на газ у лютому Десять років в'язниці та 50 тисяч гривень штрафу: найжорсткіші покарання, які можуть заробити українські водії Заплатять у 8 разів більше: українцям перерахували доставку газу
Показати ще

Він звернувся до всіх українців прийти на дільниці і проголосувати і зазначив, що сам зробив вибір за зміни, майбутнє і нову політику.

Щодо майбутньої коаліції, то Вакарчук додав, що важлива не коаліція сама по собі, а коаліційна угода. І саме від того, які пункти в ній будуть прописані і залежатиме майбутнє об'єднання і від того вже має формуватися уряд.

Також лідер "Голосу" висловив надію, що вибори будуть чесними і вже у понеділок можна бути зрозумілим приблизний результат голосування.

Нагадаємо, результати виборів на мажоритарних округах в Україні.

Як повідомляв Знай. ua, вибори в Україні будуть охороняти навіть з повітря.

Також Знай. ua писав, що хто засинає Україну агітацією в останній день перед виборами.