Український президент Володимир Зеленський під час телефонної розмови обговорив з прем'єр-міністром Італії Джузеппе Конте вирок нацгвардійцю Віталію Марківу, якого італійський суд засудив до 24 років ув’язнення.

Цю інформацію повідомили у пресслужбі глави держави, предає "Європейська правда".

Під час телефонної розмови політики обговорили нещодавній вирок суду міста Павії громадянину України Віталію Марківу за звинуваченням у вбивстві італійського журналіста Андреа Роккеллі на Донбасі у 2014 році.

В офісі президента підкреслили, що Зеленський запропонував правову допомогу України у проведенні ґрунтовної спільної експертизи обставин смерті Андреа Роккеллі.

Популярні новини зараз
Цю війну ми програли: військовий назвав найуспішнішу операцію росіян ТЦК знайшли лазівку для мобілізації багатодітних: які помилки коштуватимуть відстрочки Гороскоп на сьогодні 3 січня: обмеження Овнів, холод у стосунках Левів та агресія Скорпіонів Нові правила вилучення житла за борги: продадуть навіть із прописаними дітьми
Показати ще

"Він висловив стурбованість невиправдано жорстким рішенням суду та підкреслив важливість неупередженого розгляду цієї справи італійським Апеляційним судом". пресслужба президента

Нагадаємо, Зеленський розповів, коли почнуться "посадки корупціонерів".

Як повідомляв Знай. ua, у Зеленського назвали прізвища ймовірних спікера і генпрокурора.