Депутат від партії "Опозиційна платформа – За життя" Наталія Королевська потрапила під гарячу руку мітингувальників. У результаті політика обсипали борошном під будівлею Донецького окружного суду, де, до речі, проходить засідання по справі фальсифікацій на 52-му виборчому окрузі.

Про це стало відомо завдяки повідомленням одного з українських телеканалів.

Читай Знай.uа в оновленому чаті Viber! Приєднуйтесь!

"Зараз під стінами Донецького окружного суду, де розглядається засідання, на яке не з'явилися представники окружної комісії, не представник кандидата від "Батьківщини". Вони прислали замість себе агресивно налаштованих товаришів, молодиків, які ведуть себе агресивно. Зараз один підбіг, обсипав мене борошном, стоять там щось палять", - розповіла нардеп.

Популярні новини зараз
Для водіїв вводять нові податки: кого саме та яких авто це стосується Рф посилить наступ: які області спробує захопити у 2026 році Тарифи підняли, а допомогу урізали: на скільки зросте вода у січні Більше не безкоштовно: ПриватБанк почне брати гроші з 1 січня
Показати ще

Нагадаємо, Королевська з команди Бойка поперлася замолювати грішки: "Чому ЗСУ випадково не є*ане по цій?".

Як повідомляв Знай.uа Ляшко "працевлаштувався" на колишній роботі Зеленського: чекаємо вила і телят у "95 Кварталі".

Знай.uа писав, ДТП з кортежем Зеленського: у справі з'явився несподіваний поворот, деталі.