У партії "Слуга народу" вирішили координально змінити реформу адміністративного устрою, замінивши державні адміністрації префектурами.

Про це заявив голова виборчого штабу партії Олександр Корнієнко, передає LB .

За словами представника партії "Слуга народу", відповідна реформа передбачає "збільшення повноважень влади місцевого рівня і зменшення ролі таких елементів, як держадміністрації".

Корнієнко також підкреслив, що державні адміністрації замінять префектури, "які будуть слідкувати за законністю рішень місцевих рад".

"При такій моделі ... йдеться про укрупнення районів, якими опікуватиметься префект", - зазначив він і додав, що на даний момент планується залишити 100 районів.

Популярні новини зараз
Жінка кілька років жила зі склянкою у сечовому міхурі: загралася під час інтиму, а потім думала, що інфекція ПриватБанк мовчки закриває рахунки клієнтів, погашаючи "залишками" кредити: що відбувається Українські пенсіонери отримають по 590 гривень "бонусів": хто перший у списку Тариф на світло зросте вдвічі: українцям зізналися, скільки доведеться платити вже з 1 квітня
Показати ще

"У нас є група, яка займається децентралізацією і місцевим самоврядуванням. Щось буде робитися з нуля, щось – доопрацьовано", зауважив Корнієнко, говорячи про систему нової реформи.

Також Корнієнко додав, що децентралізація є у програмах усіх політичних сил і "її підтримують".