Українців обурила інформація про те, що глава "Укрпошти" отримує заробітну плату в сотні разів більшу, ніж його звичайний рядовий співробітник. Більш того, підприємство знаходиться в збитку. Своє обурення висловив і український юрист і блогер Михайло Шнайдер у соціальній мережі Фейсбук.

відділення Укрпошти
відділення Укрпошти

Шнайдер опублікував гнівний пост в бік керівництва "Укрпошти" і попросив Зеленського втрутитися в ситуацію:

"Дивовижна українська арифметика. У 2018 році "Укрпошта" збільшила чистий збиток в 2,6 рази — до 535 мільйонів гривень. А тепер увага. Незважаючи на такі катастрофічні показники, зарплата генерального директора компанії Ігоря Юхимовича Смілянського, зросла до 748 тісяч гривень в місяць. Справжня фантастика. Підприємство терпить величезні збитки і знаходиться на порозі банкрутства, листоноші отримують жалюгідні копійки,
а зарплата у керівника зростає в геометричній прогресії. Такі чудеса можливі тільки у нас. Просто фантасмагорія в чистому вигляді. І я щиро сподіваюся, що наш новий президент, припинить цей цирк."

Популярні новини зараз
Держава змусить платити всіх: з 5 червня банки щотижня звітуватимуть про перекази клієнтів Україну атакували "кровопивці", від укусів у людей судоми та галюцинації: як захистити себе Війна має закінчитися до жовтня? Відома астрологиня не потішила українців: "Ми знову матимемо повтор" Віктор Ющенко звинуватив Юлію Тимошенко у економічному занепаді України: "Вкрала 15 років"
Показати ще

В коментарях українці не стримували себе від обурення:

"Країна маразму. Натуральне знущання над народом. Як таке можливо?", "Якщо в організмі є такі проблеми, як геморой, то в державних установах є такі проблеми, як Смілянський.", "А за що вони отримують такі гроші?", "Гей,громадянин! Громадянин-редиска, тобі скоро хана!", "Листоноші зарплати і двох тисяч не мають... а у него748 тисяч. Йому, напевно, потрібніше таку зарплату мати, бідолага, на хлібець не вистачає", "Це не цирк, а грабіж серед білого дня".

Нагадаємо, українцям розповіли, хто отримає нові зарплати та на скільки в вони зростуть.

Як повідомляв портал Знай.ua, влада пообіцяла чорнобильцям та ветеранам більші виплати вже у липні.

Також Знай.ua писав про те, що українцям пояснили, куди звертатися, якщо з сумами у платіжках категорично не згодні.