Онищенко, в 2014-2016 роках постачав на "Центренерго" природний газ, а Дмитро Крючков - курирував діяльність компанії в частині розрахунків за електроенергію, пишуть Українські Новини з посиланням на Страна.ua

"Я часто зустрічав Дмитра в Адміністрації президента Порошенка. У нас з ним не було ніяких бізнес-відносин, я заходив в АП у своїх справах, він - у своїх. В енергетиці усім організаційним процесом керував Порошенко, а фінансову частину контролював Кононенко", - розповів Онищенко.

Державна "Центренерго" стала джерелом отримання мільярдних надприбутків від застосування тарифної формули "Роттердам+" в період президентства Порошенка.

Під час перших очних ставок з Крючковим бізнес-партнер Порошенко - нардеп Ігор Кононенко - і директор офшорів, що належать Порошенку - також нардеп Юрій Буглак - підтвердили не тільки факт спілкування, а й часті візити в офіс "Енергомережі". У зв'язку з цими свідченнями, став очевидним факт: в схемах виведення мільярдів з "Центренерго" і напівдержавних обленерго, які входили в сферу впливу "Енергомережі", кінцевим одержувачем доходів був екс-президент і його найближче бізнес-оточення.

У своєму коментарі для ЗМІ адвокат Олександр Лисак повідомив, що наступні очні ставки у Крючкова відбудуться як з рядом держчиновників, екс-керівником Адміністрації президента Порошенка Ігорем Райнін, так і з самим Порошенком. При цьому Олександр Лисак повідомив, що всі матеріали, що підтверджують часткову неправдивість показів чиновників будуть передані заступнику керівника САП Володимиру Кривенку.

Популярні новини зараз

У Кабміні виділили мільярди на українські дороги: де залатають діри в 2020, повний список

"Які великі": донька Полякової Маша влаштувала з мамою битву бікіні в спекотній Мексиці

Новий Трудовий кодекс набув чинності: "чорних" працівників позбавлять субсидії, а вихідних стане менше

Тікайте із секонд-хендів! На Львівщині різко подешевшали одяг та взуття, де оновити гардероб

Показати ще