В Україні за 28 років незалежності не зросло ВВП, воно як становило 100 мільярдів доларів у 1991 році, так і становить зараз.

Про це розповів у ексклюзивному інтерв'ю каналу "Політека" Юрій Атаманюк, експерт із економічних питань.

Атаманюк вважає, що для того, аби витягнути країну з кризи, необхідно брати польську модель, або дивитися, що роблять американці.

Юрій Атаманюк
Юрій Атаманюк

Чудові новини!

Популярні новини зараз

"Холостячка" Злата Огнєвіч обрала у фіналі Андрія Задворного: Дмитро Шевченко залишився один

Померла Ніна Ургант - бабуся Івана Урганта, народна артистка СРСР, яка зіграла в "Вулиці розбитих ліхтарів"

Фіналіст шоу "Холостячка" Олексій Тригубенко забув Ксенію Мішину заради нової маленької: "Коли вона приїхала..."

Не дарма стирчаcті соски засвітила: Ріанна отримала звання національного героя

Показати ще

Тепер Знай.ua став ще ближче і доступніше. Швидше завантажуй додатки для Android або IOS і залишайся в курсі останніх подій. Усе це у неповторній подачі журналістів нашого порталу!

"Коли говорять, що треба брати грузинську модель, треба брати польську модель, треба дивитись, як роблять американці, Ізраїль, почали порівнювати, бо там є військовий конфлікт, я вважаю: треба брати економіку такою, яка для нас є відповідна: за територією, за кількістю населення, за потенціалом." Юрій Атаманюк

Юрій Атаманюк
Юрій Атаманюк

Також експерт звернув увагу на Францію, як приклад для України в розбудові економіки:

"У Європі ця країна – дійсно Франція. І ми повинні розуміти, що сьогодні ми у 40 разів менші економічно, ніж Франція. І, з одного боку, - це дуже погано, тому ми бідні, тому 7 мільйонів людей ми витіснили працювати в Європу та інші країни світу, тому в нас пенсіонери стали жебраками. І ми не можемо мати нормальної інфраструктури." Юрій Атаманюк

Як повідомляв Знай.ua, у Зеленського придумали покарання для "подвійних чеків", втомилися терпіти податкове свавілля: названі умови.

Також Знай.uа писав, немає ніде в світі: Зеленський готує незвичайний формат наступних виборів.