Депутат Михайло Гаврилюк, або як його називають в народі "козак Гаврилюк" у часи Революції Гідності відзначився тим, що став жертвою беркутівців. На ідеалах Майдану він отримав довіру людей і став політиком. Однак, ставши депутатом партії "Народний фронт" він не зміг позитивно відзначитися в очах українців.

Михайло Гаврилюк
Михайло Гаврилюк

На дострокових парламентських виборах Гаврилюк зазнав нищівної поразки, набравши всього 512 голосів виборців. Зараз він вже попрощався з мандатом, депутатським кріслом і Верховною Радою, та відправився додому. Про це повідомляє відомий український юрист і блогер Михайло Шнайдер на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

"Все повертається на круги своя. Михайло Гаврилюк повернувся додому... В гори" - написав Шнайдер.

На фото можна побачити Гаврилюка, який позує на мальовничому пейзажі природи. Ззаду видніються гори, трохи ближче ліси. Такий пост колишній нардеп приурочив подяці за привітання з днем народження.

Популярні новини зараз

Франківськом розгулює різдвяна "вечеря": хвіст пістолетом, рило без маски

Донька Ніни Матвієнко Тоня показала маму, що втекла з України: в теплі і виглядає щасливою

Квітуча Кароль і батько Балан: сімейний кадр Тіни і Дана з дитиною потрапив в мережу

Колишня Узєлкова Боржемська після побачення заговорила про велике кохання: "Вік не має значення"

Показати ще

В коментарях відзначилися українці, які стали потрошку підзабувати козака Гаврилюка:

"Як покращав", "В горах не жив ніколи може переїхав? Котедж прикупив собі. Може дозволити", "Чудо преображення козака Гаврилюка", "Знову біля розбитого корита?", "Ось там, олень, нехай і сидить", "Він вже не "козак Гарвилюк", а "горець Дункан МакКлоун", "Поцарював і вистачить", "Порівняйте цього мена з бородатим бомжем 2014 року", "І оселедця збрив, влада змінюється", "Чого одягнений?", "Час відрощувати оселедець і копати город", "З грязі в князі і назад в грязі"