Сьогодні, 29 серпня, у Верховній Раді IX скликання стався курйозний випадок. Коли представляли кандидатів на пост нових членів Кабінету міністрів для голосування, в залі не виявилося Андрія Загороднюка. Він кандидат від партії "Слуга народу" на посаду глави Міноборони.

Чудові новини!
Тепер Знай.ua став ще ближче і доступніше. Швидше завантажуй додатки для Android або IOS і залишайся в курсі останніх подій. Усе це у неповторній подачі журналістів нашого порталу!

Після того, як розглянули кандидатуру Олексія Гончарука на пост глави уряду, збиралися голосувати за кандидатуру Загороднюка. Але в сесійній залі його не виявилося.

Дмитро Разумков, спікер Верховної Ради, кілька разів покликав його на трибуни, він звертався також і до Гончарука. Володимир Зеленський теж не очікував того, що Загороднюка немає в залі, і кілька разів перепитав: "Що?" у президії Ради.

Популярні новини зараз
На блокпостах у водіїв почнуть вилучати права: кого каратимуть Судний день або масовий психоз 5 липня: пророцтво "нової Ванги" змушуєте нервувати, починається вже Пенсіонерам докинуть 1000 грн до пенсії: кому доплачуватимуть щомісяця ТЦК висунули нову вимогу: стосується водіїв – відмова не приймається
Показати ще

Пізніше у сесійній залі вимкнули мікрофони і з'ясували, що Загороднюку "сказали на 18:00". Після цього оголосила 15-хвилинну перерву.

Нагадаємо, раніше Дмитра Разумкова з "Слуги народу" призначили спікером: як Рада голосувала за кандидатуру Зеленського.

Також Знай.uа писав, що Стефанчук з команди Зеленського назвав головну помилку "Слуги народу".

Ще Портал Знай.uа повідомляв, що просте питання про "Іловайський котел" поставило Тищенка в глухий кут: "Запитайте у Зеленського".