З'явилася інформація, що помічник колишнього народного депутата Максима Єфімова Катерина Коваль може зайняти пост заступника міністра оборони України.

Так, у своїй декларації місцем майбутньої роботи або проходження служби жінка вказала Міністерство оборони, а посада, на яку претендує — заступник міністра оборони.

Згідно з документом, Коваль є кінцевим бенефіціаром ГО "Країна права". Інша інформація (про доходи, членів сім'ї, об'єкти нерухомості, транспортні засоби) у декларації не вказано.

Згідно з даними Facebook-сторінки, Коваль є експертом з питань національної безпеки і оборони і політтехнологом. Працювала у Верховній Раді, МЗС та Благодійний фонд Арсенія Яценюка Open Ukraine. Вивчала зовнішню політику у Дипломатичній академії України ім. Геннадія Удовенка при МЗС і наукове співробітництво в Національному юридичному університеті ім. Ярослава Мудрого, економіку, переклад і готельний менеджмент в Народній українській академії.

Популярні новини зараз
Українцям подарують один день повністю зі світлом: чекати лишилося недовго Зрадниця Ані Лорак, показала, як тішить росіян: "Z-ку забула" "Рачки – твій соціальний ліфт": скандальну чиновницю ДПСУ поперли з держслужби Оплата за розподіл газу зміниться: хто вже в лютому буде платити інакше
Показати ще

Також як місце освіти Коваль вказує Національний університет оборони України імені Черняховського.

Нагадаємо, Зеленський красиво відшив радника Трампа Болтона: пропонував "намисто для папуасів".

Як повідомляв Знай.uа роки таборів і вічна боротьба за свободу: українці згадують великого дисидента Василя Стуса.

Знай.uа писав, кватирки "на замок": страшна загроза нависла над Києвом, експерти жахнули правдою.