У лідера ВО "Батьківщина" Юлії Тимошенко і голови "Радикальної партії" Олега Ляшка виявилося перекритим фінансове повітря. У даних політичних сил конфіскували гроші.

Про це стало відомо завдяки повідомленню Національного агентства з запобіганню корупції.

Лідер партії Батьківщина Юлія Тимошенко
Лідер партії Батьківщина Юлія Тимошенко

Так, за порушення порядку надання внесків на підтримку політичної партії визнані винними двоє громадян. Їх притягнуто до адміністративної відповідальності у вигляді штрафу та конфіскації сум внесків до державного бюджету.

Олег Ляшко
Олег Ляшко

Популярні новини зараз
Школярам скасували традиційні іспити: як проходитиме вступна кампанія "Анти-ТЦК у шкарпетці": в Україні почали торгувати новими гаджетами для "бусифікованих" Нова система навчання: учням додали ще один рік у школі Нові правила переказів: які гроші заборонять переказувати
Показати ще

Зокрема, у Вінниці суд постановив конфіскувати 148,9 тис. грн благодійного внеску фізичними особами для фінансування "Батьківщини". Хустський районний суд Закарпатської області конфіскував у Радикальної партії в бюджет внесок 100 тис. грн.

Нагадаємо, перша леді, Богдан і не тільки: Зеленський зізнався, з ким приймає доленосні рішення.

Як повідомляв Знай.uа як з хреста знята: величезна втрата Тимошенко підкосила.

Знай.uа писав, "Чому розплетена коса": Тимошенко вразила новим іміджем.