В Інтернеті продовжують обговорювати скандальну фотографію зустрічі олігарха Ігоря Коломойського з главою держави Володимиром Зеленським.

Блогер Богдан Процишин уважно вивчив опублікований в Мережі знімок і помітив деталь, на яку до нього звернути увагу ніхто не зумів. Чоловік замітив на столі попільничку, якої в президентському кабінеті бути не повинно було. Він також нагадав, що відповідно до закону України в приміщеннях органів державної влади куріння тютюнових виробів заборонено.

При цьому користувачі нагадали, що Зеленський давно кинув палити, а попільничку на стіл поставили спеціально для олігарха Коломойського, який раніше був помічений у пристрасті до згубної звички.

Популярні новини зараз

Погода на 23 вересня: аномальна температура закриє українців вдома

Нафтогаз піднесе українцям незабутній "сюрприз": до шоку від комуналки залишилися лічені дні

Тарифи підкрутять до небес: скільки українцям доведеться платити за воду

Головне за ніч: скасування строкової служби в ЗСУ, позбавлення субсидій та "конфіскація" української землі

Показати ще

Нагадаємо, що Комітет Верховної ради з питань правоохоронної діяльності відклав розгляд законопроекту про перепідпорядкування Національної гвардії президента Володимиру Зеленському. 

Як повідомляв Знай.иа в Кирилівці ураган вирішив налякати відпочиваючих: шторм змиває пляжі і заважає відпочиваючим насолодитися оксамитовим сезоном.

Знай.иа писав, що українців врятують від банківського капкана та величезних штрафів: Зеленському залишилося тільки підписати.