Україна розглядає введення миротворчої місії як один із можливих кроків у ситуації, якщо не вдасться врегулювати конфлікт на Донбасі за допомогою Мінських угод.

Таку заяву зробив у середу, 18 вересня в Мінську міністр закордонних справ україни Вадим Пристайко. Заяву глава МЗС зробив на спільному засіданні парламентських комітетів з питань зовнішньої політики та інтеграції України з Європейським союзом.

Вадим Пристайко

Вимоги української сторони - спочатку контроль над кордоном з Росією, роззброєння самопроголошених "республік", і тільки потім - вибори. Якщо РФ не погодиться, буде розглянуто варіант введення миротворців.

"В цьому наша пропозиція спробувати вирішити нашу ситуацію на основі тих Мінських угод, які укладено. Якщо у нас не виходить і ми стикаємося з повним небажанням просуватися далі, одним з варіантів наступних кроків буде миротворча місія". Вадим Пристайко

Популярні новини зараз
П'яний очільник Дарницького ТЦК Руслан Тригуб під час комендантської години крушив паркани та погрожував охоронцям Ваших дітей зупинятимуть на вулиці та відправлятимуть до ТЦК: юрист назвав наслідки нового закону "Відкосити тепер не вдасться": з 1 червня запрацюють жорсткі правила мобілізації "За*бали тупо в дошку": українці не витримують "квестів" із передачею показників лічильників
Показати ще

Нагадаємо, Росія не повинна самостійно діяти в Сирії - Штайнмайер.

Раніше портал Знай.uа повідомляв, що скасування санкцій не поліпшить економічні відносини з Росією - Штайнмайер.