18 вересня Володимир Зеленський призначив Олексія Резнікова новим представником України у підгрупі Тристоронньої контактної групи в Мінську.

Біографія Олексія Резнікова

Олексій Резніков 1966 року народження вважається одним з 30 найкращих юристів України. Він закінчив Львівський національний університет ім. І. Франка, магістр права.

Також представляв інтереси клієнтів у Верховному Суді України, Вищому господарському суді України, Вищому адміністративному суді України і Спортивному арбітражному суді в Лозанні.

У 2008-2014 роках був депутатом Київради VI скликання та членом комісії з питань правопорядку, регламенту та депутатської етики.

З червня 2014 року по грудень 2015-го обіймав посаду заступника міського голови – секретаря Київської міської ради. З 2015 року займався такими видами діяльності:

Популярні новини зараз

Skoda разом зі студентами створила авто, якому не потрібні дороги: 4,3 метра чистої потужності

Королева Єлизавета II не слухає лікарів. Вона пішла на хрестини онуків. Є перші фото після хвороби

Що не можна подавати на новий 2022 рік: доведеться обійтися без шампанського і холодцю

Зірку серіалу "Моя прекрасна няня" поховали: донька ридала над труною, а Сергій Жигунов навіть не приїхав

Показати ще
  • голова української делегації в Конгресі місцевих і регіональних влад Ради Європи;
  • заступник голови Антикорупційної ради за Київського міського голови;
  • член ради соціального проекту спільної дії "Зробимо разом";
  • член Цільової команди реформ щодо децентралізації, місцевого самоврядування та регіональної політики при Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.

З квітня 2016 року по 2018-й був заступником голови КМДА. Займався здійсненням повноважень КМДА з питань реалізації державної політики у сферах розвитку місцевого самоврядування, внутрішньої політики, міжнародних відносин, туризму, реклами, охорони культурної спадщини, освіти, культури, соціального захисту, молоді та спорту, відповідає за проведення реформ у сферах децентралізації, місцевого самоврядування.

Нагадаємо, що Конституційний суд України отримав нового голову – Олександра Тупицького, який до цього обіймав посаду заступника.

Як повідомляв портал Знай.uа, троє суддів Конституційного суду України подали у відставку.

Також портал Знай.uа писав, хто очолить ЦВК, стали відомі імена.