В Національному антикорупційному бюро заявили, що їхня гаряча лінія може не витримати кількості дзвінків після недавнього відеозвернення президента Володимира Зеленського. Про це повідомляється на сайті РГК НАБУ.

" Через хибну інформацію про повноваження Бюро, гаряча лінія НАБУ буде перевантажена дзвінками щодо порушень, які не є підслідними органу. Такі дії очільника держави можуть призвести до дестабілізації роботи Бюро та викликати шквал негативу населення у зв’язку з тим, що більшість громадян не є спеціалістами у Кримінальному процесуальному кодексі України і цілком довіряють словам Президента. А отже, громадяни вимагатимуть від органу розслідування справ, які йому не підслідні", - йдеться в повідомленні.

Також в бюро закликали Зеленського "розтлумачити сферу відповідальності НАБУ та вказати, що з приводу корупційних злочинів, які не входять до їх компетенції, треба звертатися до Нацполіції, ДБР та СБУ".

Нагадаємо, що Зеленський записав відеозвернення, в якому закликав українців звертатися на гарячу лінію НАБУ.

Популярні новини зараз
Податки на карткові перекази: з якої суми доведеться віддати майже чверть Податкова не покарає за карткові перекази: українцям підказали законний спосіб уникнути штрафу Українці масово стають ухилянтами: червона мітка у "Резерв+" ставить хрест на планах Виплату пенсії тихенько припинять: у ПФУ попередили про жорстке нововведення
Показати ще

Як повідомляв портал Знай.uа, Дмитро Разумков підписав закон про імпічмент президента.

Також портал Знай.uа писав, що українці висунули Зеленському ряд вимог.