Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Данилюк пішов у відставку. Володимир Зеленський прийняв рішення підписати заяву Олександра Данилюка.

Президент України Володимир Зеленський провів в суботу та неділю ряд консультацій, під час яких була прийнята відставка секретаря Ради національної безпеки і оборони.

Олександр Данилюк став секретарем Ради національної безпеки і оборони України 28 травня. В 2016 - 2018 роках він очолював Міністерство фінансів.

Олександр Данилюк

Ще 27 вересня з’явилися перші чутки про відставку Данилюка. Повідомлялося, що секретар РНБО планує звільнитися заради посади посла України у Великобританії або США. В той день РНБО з іронією відреагувало на дану звістку. Але пізніше Офіс президента оприлюднив інформацію про те, що Данилюк дійсно написав заяву про звільнення.

Популярні новини зараз

Вдівець Фріске Шепелєв готується до весілля: красуня-наречена і деталі

Аферисти придумали нову збочену схему, українці втрачають останнє: "Розпишіться..."

Пугачова і Галкін приховували ще двох дітей, знайомтеся: Гаррі і Ліза, Аліна і Гриша

Мільйони заробітчан терміново залишають Польщу: ситуація на межі, чому ж тікають українці

Показати ще

У пресі повідомлялося, що причиною відставки Олександра Данилюка є спроби глави ОП Андрія Богдана впливати на рішення РНБО і бажання Ігоря Коломойського збільшити вплив на українську політику.

В той же день, коли з’явилася інформація про те, що Данилюк покидає свій пост, Національне агентство по запобіганню корупції розглянуло два питання про корупційні правопорушення в деклараціях Данилюка.

Нагадаємо, раніше Зеленський особисто викреслив Данилюка зі списку делегації в США

Як повідомляв портал "Знай.ua", Данилюк планує обійняти іншу посаду

Також "Знай.ua" писав, що секретар РНБО ознайомився зі станом справ на Донбасі