Екс-дружина четвертого президента України Віктора Януковича Людмила святкує свій день народження, який припадає на середу, 9 жовтня. Так, колишній першій леді виповнилося 70 років.

Як відомо, дружина Януковича не любить потрапляти в об'єктиви відеокамер та робить це вкрай рідко. Щоправда, дещо все ж відомо про її життя.

Розпочала свій кар'єрний шлях Людмила, ще тоді Настенко, на Єнакіївському металургійному комбінаті, де працювала спеціалістом тресту в проектно-кошторисному бюро. Вже пізніше і трапилася та знакова подія, яка змінила її життя – вона познайомилася зі своїм майбутнім чоловіком Віктором Януковичем. А через три роки після першої зустрічі – вони одружилися, сталося це в листопаді 1972 року.

Популярні новини зараз

Яке свято 22 жовтня: чого не можна робити в цей день

Помер відомий київський фотокореспондент: ″Був крутим фотографом і чудовою людиною″

Головне за ніч: дармові євробляхи від Зеленського, психічні розлади Заворотнюк та спрощення отримання субсидій

Ісус виглядав не так, як всі вважали: археологи знайшли портрет і зруйнували стереотип, фото

Показати ще

Відмітимо, що вже після того, коли Янукович став четвертим президентом України, Людмила вважалася найскандальнішою першою леді України. Прожило подружжя разом 45, однак вже зараз вони розлучні. Сталося це після втечі чоловіка в 2014 році. Тоді й колишня леді переїхала до Криму, де проживає на морському узбережжі в Севастополі. Вибрала півострів Людмила не дарма, адже має там кілька продовольчих магазинів, які приносять їй прибуток.

Наразі відомо, що екс-дружина Януковича займається добродійністю та є домогосподаркою. Нещодавно, а це у вересні, її замітили  на Братському військово-меморіальному кладовищі в тому ж Севастополі, де похований її син - Віктор Янукович-молодший.

Нагадаємо, раніше з вертолітного майданчика Януковича зняли арешт

Як повідомляв портал "Знай.ua", з Януковича зняли санкції, подробиці рішення Європейського суду

Також "Знай.ua" писав, що у Курченка забрали останній медіаактив в Україні