Головна військова прокуратура отримала дозвіл слідчого судді на тимчасовий доступ і вилучення з Офісу президента документів в розслідуванні за фактом Іловайської трагедії.

Про це повідомила пресслужба Генеральної прокуратури України. Зазначається, що військовий генпрокурор отримав дозвіл на доступ до документів, які стосуються обставин проведення антитерористичної операції в серпні 2014 року в районі Іловайська.

"Прокурором отримано дозвіл слідчого судді на тимчасовий доступ і вилучення в Офісі президента України документів, що стосуються обставин проведення антитерористичної операції в серпні 2014 року в районі Іловайська", - йдеться в повідомленні.

Зазначимо, що Військова прокуратура проводить досудове розслідування за фактом ведення Росією агресивної війни проти України. Серед іншого досліджують обставини Іловайської трагедії, причини, за яких відбулися ці події, та їхні наслідки.

Нагадаємо, новий військовий прокурор Чумак пообіцяв розслідувати накази Порошенка, які стосуються Іловайського котла.

Популярні новини зараз

"Місіс Смітт": Кароль блиснула ідеальною фігурою на "Квартал 95", оце образ

Пенсійний фонд терміново звернувся до українців: як купити роки стажу

Крутой більше не може мовчати: композитор розповів про серйозні проблеми, "зносить дах"

Не стало сина Пугачової та Кіркорова: як Примадонна пережила величезну втрату

Показати ще

Як повідомляв портал Знай.ua, у мережі показали фото і відео, де відображені наслідки подій в Іловайську в серпні 2014 року.

Також Знай.ua писав, в Україні створили фільм "Іловайськ 2014", заснований на реальних подіях, які відбулися на окупованому Донбасі.