Президент України Володимир Зеленський має чимало помічників. Однак він залучає їх до роботи не завжди. Міністр закордонних справ Україна Вадим Пристайко розповів, яким є розподіл функції між ним та радником президента Андрієм Єрмаком, який останнім часом брав участь у міжнародних переговорах, зокрема, щодо останнього звільнення в’язнів Кремля.

Так, Пристайко в інтерв'ю Радіо Свобода заявив, що помічник президента Андрій Єрмак допомагає лише у критичних ситуаціях.

Пристайко відзначив, що працював раніше в Адміністрації президента, яку Володимир Зеленський перейменував в офіс президента. За словами чиновника, це зручна структура для виконання певних доручень. Пристайко запевняє, що за попередньої влади діяв схожий алгоритм: переговори "нормандського формату" координував заступник Адміністрації президента Костянтин Єлісєєв.

Популярні новини зараз

Син Михайла Круга пішов по стопах батька, фанати божеволіють від щастя: "Ось такий хлопчина симпатичний..."

Скандал у "Молодому театрі": Римма Зюбіна зробила гучну заяву про звільнення

Асмус і Харламов відповіли на чутки про розлучення довгоочікуваним фото: "І дитина від нього!"

У київському супермаркеті АТБ продавали "смерть": є потерпілі

Показати ще

"В різний час, в адміністрації президента я працював і до цього, були різні конфігурації. В принципі нічого такого нового в цій структурі немає. Вона зручна іноді для виконання конкретних доручень", - зазначив Пристайко.

Андрій Єрмак

Міністр пояснив, що Єрмак залучається тільки в специфічних і часто критичних для гаранта моментах. Зокрема, він відповідає за координацію переговорів з обміну та звільнення українців, які утримуються за політичними мотивами в Росії та на підконтрольній їй території. У свою чергу Пристайко займається координацією роботи міністерства та посольств по всьому світу.

Нагадаємо, Зеленський стікав кров'ю, а Каменських врятувало мужнє плече Потапа: страхітливі таємниці життя публічних людей.

Як повідомляв портал Знай.uа, Пальчевський після прес-марафону попередив Зеленського: "Більше цього робити не потрібно", відео.

Також портал Знай.uа писав, що Зеленський терміново звернувся до українців напередодні Дня Захисника, відчуває недобре: "Ніколи цього не допущу".