У мережі оприлюднили соцопитування з рівнем відношення до нардепів і оцінкою їх діяльності. Про це повідомляє КМІС.

Так, за даними опитування, у жовтні 2019 року знизилася кількість тих, хто добре ставиться до діяльності глави української держави Володимира Зеленського, а ось рейтинги лідера політичної партії "Опозиційна платформа – За життя" Юрія Бойка та голови фракції "Батьківщина" Юлії Тимошенко значно зросли.

Згідно з цим соцопитуванням, позитивно проголосували за діяльність українського лідера Володимира Зеленського 66% (73% - було в вересні 2019 року).

Відповідно впав ще й рівень схвалення у прем'єр-міністра Олексія Гончарука (з 17% до 10%) і українського спікера Дмитра Разумкова (з 33% до 27%).

До того ж, показники Юрія Бойка зросли до 24% в жовтні 2019 року з 20% у вересні. Рейтинг Юлії Тимошенко знизився з 19% у вересні до 23% у жовтні. 

Рейтинг позитивного ставлення до лідера політичної партії "Голос" Вакарчуку залишився все таким же незмінним - 25%.

Лідером за рівнем негативного ставлення серед усіх політиків України залишається п'ятий президент країни Петро Порошенко - 65% (у вересні було 64%).

Нагадаємо, що Володимир Зеленський насправді "витягнув на собі" рейтинг політичної партії "Слуга народу" на парламентських виборах в липні поточного року.

Як повідомляв портал Знай.ua, Давид Арахамія розповів, що більшість учасників протестів проти "формули Штайнмайера" вийшли з ідеологічних міркувань.

Також портал Знай.ua писав, що в "Слуги народу" Зеленського розповіли вельми тривожну інформацію про корупційні моменти.