Український бізнесмен, телеведучий і політолог Андрій Пальчевський вирішив дати пораду першої леді України Олені Зеленській. Про це він заявив в ефірі програми "Люсін Вайбер", передає Politeka.

Андрій Пальчевський зазначив, що від президента України Володимира Зеленського очікував більшої твердості.

"Зеленський виявився… Я не думав, що він такий делікатний. Я думав, що як в кожній людині з такою поставою, я не кажу про зростання, є такий стрижень. Пам'ятаєте, як: "Сір, я вище вас. Не вище, а довше, але різницю можна вкоротити". Ось, я очікував чого. І раптом у нас виявляється такий м'який президент", — розповів він.

І після цього умовиводу Пальчевський вирішив звернутися безпосередньо до дружини президента Олені Зеленської.

Популярні новини зараз
Люди співали, а очі плакали: Тіна Кароль розчулила зал під час концерту, "Шикарний виступ" "Я вам зараз покажу": журналістка ТСН засняла Марічку Падалко перед ефіром Леонід Кравчук за рік до смерті передбачив, коли Україна переможе: "Поки не змусять..." Що попросив чоловік на вечерю перед стратою - найдивніше бажання в історії
Показати ще

"Означає пряники будинку…Треба першої леді написати: "Пряники відібрати, батоги викласти на чільне місце. Швидко до чортової матері розігнати цей караул", - розповідає він.

Пальчевський висловив свою думку, що кадрова політика тих людей, яким вирішив довіритись президент, не виправдовується.

Нагадаємо, Пальчевський підказав Зеленському, як повернути втрачену довіру українців.

Як повідомляв Знай. ua, Пальчевський нагадав Зеленському всі невиконані обіцянки.

Також Знай. ua писав, що Пальчевський відкрив очі киянам на промахи Кличко.