Троє прокурорів управління спеціальних розслідувань, які займали справами Майдану, були звільнені Генеральною прокуратурою України.

Цю інформацію повідомив прокурор департаменту Олексій Донський в коментарі "Громадському радіо".

Донський підкреслив, що по процедурі скорочення Юрій Безщасний, Тетяна Дем'яненко і Віталій Тарасюк були звільнені. Останній є заступником керівника управління Юрія Горбатюка.

Генеральна прокуратура України
Генеральна прокуратура України
Генеральна прокуратура України

За словами Донського, прокурорів звільнили, так як вони не захотіли погоджуватися з новими правилами і подали заяви на переатестацію у старій формі.

Популярні новини зараз
Тепер місяцями голодувати? З карток "Ощадбанку" зникають по 25 тисяч гривень Соціальна допомога замість пенсії: кому вона дістанеться "ПриватБанк" почне знімати до 225 гривень щомісяця із клієнтів: кого торкнеться з 1 червня Зняти гроші з карти буде неможливо: ПриватБанк вводить важливе оновлення з 1 червня
Показати ще

"Прокурорів звільнили через те, що вони подали заяву на згоду про переатестацію в старій формі, оскільки не погоджувалися з новою формою". Олексій Донський

Він підкреслив, що Безщасний, Дем'яненко і Тарасюк наполягають на прозорості механізму переатестації. На думку Донського, звільнення прокурорів може призупинити розслідування справ Майдану.

ГПУ
ГПУ

Нагадаємо, що екс-заступнику секретаря РНБО Олегу Гладковскому Вищий антикорупційний суд України обирає запобіжний захід. Відомо, що засідання вже розпочалося і триває в ці хвилини. За даними видання, сторона обвинувачення проситиме арешт з можливою запорукою 100 млн. гривень.

Також Знай.uа писав про затримання Олега Гладковського НАБУ: версії, думки, повна інформація.

Ще Портал Знай.uа повідомляв, що затриманий Гладковський пішов на крайні заходи: "Це брудний піар".