Народні депутати Верховної Ради дев'ятого скликання часто потрапляли у конфузи за декілька місяців роботи уряду. Цього разу у мережі з'явилися кадри того, як народні обранці знову займають у стінах Ради далеко не роботою.

Відповідне відео опублікував парламентський фотограф Ян Доброносов на особистій сторінці у соціальній мережі Facebook.

У мережу потрапили кадри того, як нардепи мило спілкуються та перекушують у стінах парламенту. На записі видно, що депутати не особливо звертають уваги ні на спіч спікера Верховної Ради Дмитра Разумкова, ні на питання, яке в той момент обговорювалося. Вони розмовляють, їдять виноград, пізніше в хід йдуть чіпси.

Лише заклик до голосування відволікає нардепів та змушує повернутися до роботи. Однак вони швидко голосують та знову повертаються до розмов.

Варто відзначити, що нещодавно народний депутат від партії "Опозиційна платформа - за життя" Ілля Ківа потрапив у скандал. У мережі з'явилося відео, як він телефонував до одеської моделі й після цього торкався власних інтимних органів. Після цього інциденту Дмитро Разумков закликав нардепів "не задовольняти фізіологічні потреби" під час засідання - така заборона стосувалася у тому числі куріння айкоса і вживання їжі.

Нагадаємо, Олега Гладковського-Свинарчука затримано НАБУ, фото: хотів покинути Україну, - ЗМІ.

Як повідомляв портал Знай.uа, зарплату Рябошапки показали усій країні: скільки отримує щомісяця Генпрокурор.

Також портал Знай.uа писав, що Пальчевський дав пораду Олені Зеленській: "До чортової матері розігнати...".