Олена Зеленська, прибула разом з чоловіком в столицю Японії для участі у церемонії інтронізації Імператора Нарухіто. Крім зустрічі з імператором, перша леді України запланувала ознайомитися із харчуванням в навчальних закладах.

Дружина українського президента хоче почерпнути для себе і нашої країни кілька важливих моментів, перейнявши досвід у Японії. Як відомо, Олена Зеленська вирішила присвятити свою діяльність харчуванню в навчальних закладах.

Олена Зеленська

"Сьогодні прибули з візитом до Японії для участі у церемонії інтронізації Імператора Нарухіто. Його Величність вступив на престол 1 травня, після того як його батько, Акіхіто, добровільно передав синові Хризантемовий трон у зв’язку з похилим віком. Таке зречення відбулось в Японії вперше за останні 202 роки", - написала Олена Зеленська у своєму Instagram. Олена Зеленська

Перша леді наголосила на важливості здоров'я дітей України. Місія дружини президента тільки почалася, і поки вона черпає важливу інформацію в різних державах. Зараз Олена Зеленська має нагоду перейняти досвід Японії. Надалі вона планує присвятити свою діяльність поліпшенню якості харчування в школах і дитячих садах України.

Популярні новини зараз

Ксенія Мішина після розриву з Олександром Еллертом різко перейшла на українську: "Мовний режим"

Вагітна Катерина Осадча вбралася у "наречену": хоче встигнути до пологів

Легенда 90-х Тетяна Овсієнко змінилася до невпізнання, час не щадить нікого: експерименти з волоссям і хрип, як у Лепса

Юрій Горбунов кардинально змінив зовнішність перед пологами Каті Осадчої, українці не впізнали

Показати ще

Перша леді в Японії

"Я планую відвідати Центр здоров’я, ознайомитись з програмою харчування японських школярів та інклюзивною інфраструктурою міста Токіо. Впевнена, досвід такої прогресивної країни як Японія буде надзвичайно корисним", - написала перша леді. Олена Зеленська

В той же час Володимир Зеленський зустрівся з прем’єр-міністром Японії Сіндзо Абе та подякував за послідовну політику Японії щодо підтримки України. З 2014 року Україна отримала від Японії фінансову допомогу в розмірі $1.8 млрд.

Нагадаємо, раніше Володимир Зеленський зустрівся з прем'єр-міністром Японії

Як повідомляв портал "Знай.ua", Володимир Зеленський прилетів на офіційний візит до Японії вранці 21 жовтня

Також "Знай.ua" писав, що принц Нарухіто приступить до церемоній сходження на імператорський престол Японії