Прем'єр-міністр України Олексій Гончарук прокоментував інформацію стосовно того, що "країну накрило хмарою чадного газу" і рівень забруднення повітря зараз найвищий в Європі. Відтак, він заявив, що ніяких аномалій у повітрі немає.

За його словами, українцям не варто хвилюватися стосовно забрудненого повітря, адже за офіційною інформацією, все гаразд

"Попередньо мені доповіли, що нічого аномального в нашому повітрі не спостерігається. Якість повітря зараз в межах гранично допустимої норми. Тобто ніяких аномальних перевищень чогось небезпечного в повітрі за офіційними даними немає", — сказав Гончарук.

Також він підкреслив, що нині триває перевірка повідомлень про забруднення і невдовзі він ще окремо повідомить про підсумки перевірки.

Нагадаємо, що останнім часом жителі столиці часто почали скаржитися на перевищений рівень забруднення повітря. Відтак, навіть почали з'являлися рейтинги, де вказувалися міста України із найбруднішим повітрям. Зауважимо, що практично завжди його очолювала столиця.

Нагадаємо, раніше Зеленський зустрівся з прем'єром Японії Сіндзо Абе: анексія Криму, допомога Україні, санкції проти Росії та інші теми перемовин.

Також Знай.uа писав про місію Олени Зеленської в Японії: що планує відвідати перша леді.

Ще Портал Знай.uа повідомляв, що праву руку Зеленського Андрія Богдана вигнали з квартири: "У кого можна переночувати?".