Відомий український журналіст, а з нещодавнього часу ще й політик, народний депутат від партії Зеленського "Слуга народу" Олександр Дубинський звернув увагу українців на нову ініціативу в українському парламенті. Відомо, що деяких депутатів перевірять на детекторі брехні.

Про це стало відомо завдяки повідомленню Олександра Дубинського в мережі Facebook.

Стараюсь не выносить на обсуждение дела своих коллег по парламенту. Но тут иной случай - насколько я понимаю, Роксолана...

Geplaatst door Александр Дубинский op Maandag 21 oktober 2019

Популярні новини зараз
Чмоня поїде додому: нехай радіє і більше не бере зброю до рук Син Володимира Зеленського хоче в армію, але не може - вік не дозволяє: "Він всім говорить" Катя Осадча зізналася, що остаточно "розклеїлася", не допомагає навіть підтримка Горбунова: "Почала здаватися" Сергій Притула не зміг зняти гроші з благодійного рахунку і віддав свої пів мільйона: "Який я тоді волонтер"
Показати ще

"Намагаюся не виносити на обговорення справи своїх колег по парламенту. Але тут інший випадок — наскільки я розумію, Роксолана Підласа один з ініціаторів перевірки членів фінансового комітету Ради на детекторі брехні. ПС: Якщо це не так — готовий публічно вибачитися.", - написав нардеп.

Тема перевірок чиновників і політиків на поліграфі зараз в країні дуже актуальна. Саме тому під публікацією Дубинського українці почали активно коментувати дане припущення:

Нагадаємо, Квартал 95 і пісня про Гонтарєву: українці підтримали, Коломойський посміявся, вимагають ще.

Як повідомляв Знай.uа діяльність Гонтарєвої за 5 років: українці просять розслідувати, чим займалися керівники НБУ.

Знай.иа писав, скасування військового збору: що буде з зарплатами українців.