У рамках робочого візиту до Японії президент України Володимир Зеленський провів зустріч із керівництвом Японської асоціації нової економіки (JANE). Глава держави розповів про плани розвитку ІТ-сектору.

Володимир Зеленський заявив, що ІТ-сектор є одним з найбільш динамічних в Україні. Зокрема, йшлося про вдосконалення правового поля України та системи оподаткування у галузі ІТ й розбудову національної інноваційної системи.

Володимир Зеленський у Японії

"Плануємо розвиток інноваційної інфраструктури шляхом відкриття бізнес-інкубаторів, акселераторів та інноваційних платформ, відкриття знакових R&D-центрів світових корпорацій, створення інноваційних чи стартап-платформ у закладах вищої освіти", – заявив Зеленський. Володимир Зеленський

Інтерес японських бізнесменів викликав проект "Держава у смартфоні". Українськи президент запевнив, що особисто контролює реформу з діджиталізації. Зеленський заявив про прагнення України створювати конкурентний ІТ-продукт.

Популярні новини зараз

Принц Філіп помер: як це змінить життя всієї Великобританії і яким буде похорон

Дзідзьо вперше показав "батька" - аж за душу бере: "Дякую..."

Наталія Могилевська показала обличчя без фотошопу і заплутала навіть відданих шанувальників

"Остапчук псує всю картину": Дзідзьо з Поляковою показали закулісся шоу "Маска"

Показати ще

Володимир Зеленський у Японії

"У західному світі наших ІТ-фахівців сприймають як дешеву робочу силу. Для нас важливо це змінити. Ми хочемо створювати ІТ-продукт і продавати його у світі", – сказав він. Володимир Зеленський

Президенту України ознайомився з представленими в асоціації прикладами найуспішніших інноваційних проектів застосування в Японії штучного інтелекту.

Володимир Зеленський у Японії

Нагадаємо, раніше Штайнмаєр підтвердив зустріч із Зеленським

Як повідомляв портал "Знай.ua", в ОБСЄ показали, що відбувається в Золотому

Також "Знай.ua" писав, що Зеленський побував на церемонії інтронізації імператора Нарухіто