Володимир Зеленський опублікував термінове звернення, в якому запевнив, що незважаючи на його відсутність, дискредитувати президентську партію Слуга народу не вийде. Глава держави підкреслив, що постійно тримає руку на пульсі подій в Україні.

"Напевне, багато хто думає, що міжнародний візит Президента у далеку країну – зручна нагода дискредитувати фракцію "Слуга Народу" та посіяти розбрат і розкол, який надто сподобається нашим ворогам – і зовнішнім, і внутрішнім. Хочу сказати цим людям: якщо ви так насправді думаєте, то глибоко помиляєтеся. Я в курсі всіх подій, тримаю руку на пульсі. Жодна заява, жодна інформаційна операція повз мене не проходить. І я не допущу, щоб хтось зсередини фракції чи ззовні міг кидати тінь на політичну силу, яка отримала мандат більшості від народу України", - написав президент. Володимир Зеленський

Володимир Зеленський звернувся до Слуг народу

Зеленський висловив намір піддати перевірці на детекторі брехні всіх членів Комітету з питань фінансів, податкової та митної політики. У випадку виявлення злочину, тобто якщо хтось із депутатів брав гроші за голосування на комітеті, його чекає неупередженне розслідування.

"Тому вважаю, що всі члени Комітету з питань фінансів, податкової та митної політики повинні пройти перевірку на детекторі брехні. Якщо цією перевіркою буде встановлена хоча б найменша вірогідність того, що хтось із депутатів брав гроші за голосування на комітеті, цими депутатами мають зайнятися антикорупційні органи. Чесне та неупереджене розслідування має зняти всі питання і дати відповіді – хоч би якими гіркими вони були. Так само вважаю за необхідне вчинити і стосовно депутата, який вів сумнівну переписку щодо "вирішення питань". І якщо підозри виправдаються – ми з такими депутатами попрощаємось", - заявив Зеленський. Володимир Зеленський

Популярні новини зараз

Тисячі заражених у 14 країнах світу: китайський коронавірус набирає обертів, з'явилися свіжі дані

Яке свято 28 січня: чого не можна робити в цей день

В одному з АТБ начисто забули українську мову, покупці остовпіли від почутого: "Какая разніца?"

На Львівщині спалах таємничих смертей, гірше за чуму: чому молоді та щасливі українці відправляються в могили

Показати ще

Володимир Зеленський звернувся до Слуг народу

Президент написав, що продовжує вірити у кожне слово зі свого лозунгу "Зробимо це разом!", тому потрібно і вірити разом, і  відповідати разом.

Допис Володимира Зеленського

Нагадаємо, раніше Штайнмаєр підтвердив зустріч із Зеленським

Як повідомляв портал "Знай.ua", в ОБСЄ показали, що відбувається в Золотому

Також "Знай.ua" писав, що Зеленський побував на церемонії інтронізації імператора Нарухіто