Буквально днями, український президент Володимир Зеленський разом зі своєю дружиною Оленою провів офіційний візит до Японії, де пройшли дуже важливі зустрічі з лідерами інших країн.

Проте ця подорож була важливою не тільки для "слуги народу". Відомо, що перша леді відвідала молодшу школу Когай. Цей візит справив велике враження на дружину президента.

Про це стало відомо завдяки новій публікації в мережі Isntagram Олени Зеленської.

View this post on Instagram

Побувала в японській школі Когай, де навчаються діти молодших класів. Я поспілкувалась із дієтологом, який в Японії обов’язково є в кожній школі, та відвідала уроки фізичної культури. Мене неймовірно вразило те, наскільки активно діти беруть участь у всіх процесах. Наприклад, під час обіду є чергові, що роздають страви, діти самостійно займаються прибиранням у школах, а на уроках спорту вони власноруч вимірюють показники інших учнів. Впевнена, це розвиває почуття відповідальності, дисциплінованості та дружні стосунки у колективі. Для японських учителів важливі не нормативи чи оцінки, а особистий прогрес кожної дитини. Вдячна за гостинність та інформативну зустріч!

A post shared by Olena Zelenska (@olenazelenska_official) on

Популярні новини зараз

Яке свято 28 січня: чого не можна робити в цей день

Місиво з 11 автівок: пекельна аварія на трасі "Одеса-Київ" приголомшила Україну, трагічне відео

На Львівщині спалах таємничих смертей, гірше за чуму: чому молоді та щасливі українці відправляються в могили

Погода у Львові 27 січня: мороз зажене галичан під ковдри з чаєм та пляцками

Показати ще

Перша леді в Японії обговорила зі шкільним дієтологом особливості дитячого харчування. Зокрема, їй розповіли про те, що дітей в місцевих школах годують обідами, які за державним нормативам становлять третину від денної норми їжі дитини. У кожній школі обов'язково є дієтолог, який відповідає за збалансовану систему живлення.

"Наявність дієтолога в школі дуже важлива, і мені хотілося б, щоб це втілили і в Україні", - зазначила дружина Президента.

"Побувала в японській школі Когай, де навчаються діти молодших класів. Я поспілкувалася з дієтологом, який в Японії обов'язково є у кожній школі, і відвідала уроки фізичної культури. Мене неймовірно вразило те, наскільки діти активно беруть участь у всіх процесах. Наприклад, під час обіду є чергові, роздає страви, діти самостійно займаються прибиранням в школах, а на уроках спорту вони власноруч вимірюють показники інших учнів. Впевнена, це розвиває почуття відповідальності, дисциплінованості і дружні стосунки у колективі.", - повідомила перша леді України.

Нагадаємо, історія з "забороненим" нарядом Олени Зеленської отримала продовження: як на справді сприймають жовтий колір в Японії.

Як повідомляв Знай.uа Олена Зеленська порушила табу Японії на жовтий колір: як реабілітувалася перша леді, фото.

Знай.uа писав, телеведуча Василіса Фролова збаламутила мережу незвичайним вбранням: "Путін на всю голову".