Журналіст Генадій Друзенко розібрав, чому Україні не варто довіряти теоретикам і що приховує під собою реформа ринку землі. Передає Хвиля.

Так, Друзенко описав ситуацію, яка повинна "прозвучати застереженням для лібералів з українського уряду".

"Кожен пастух є заручником системи, яка спонукає його безмежно збільшувати чисельність стада - у світі, де ресурси обмежені. Напрям, у якому рухається кожен пастух, керуючись своїм власним інтересом в суспільстві, яке вірить у вільне використання спільних ресурсів, називається руйнування", - пише журналіст.

Він зазначає, що "особистий інтерес провокує людину руйнувати загальний ресурс", що перегукується з українськими реаліями. Експерти в 1960-х-1980-х стверджували, що для збереження загальних ресурсів їх треба приватизувати, або ставити над ними жорсткий державний контроль. 

Популярні новини зараз

Укрзалізниця пустить додаткові поїзди до Києва, від "заробітчан" немає відбою

На Львівщині зникла русява красуня в рожевих кросівках - батьки виплакали всі очі

У Львові помер легендарний професор - життя присвятив науці

Мальовниче село пропонує 50 тисяч доларів за переїзд на пмж: чудовий варіант молодим людям

Показати ще

"Грузії вдалося тому, що архітектором реформ в Сакартвело часів Саакашвілі була не теоретик Мілованов, а великий практик Каха Бендукідзе", - стверджує Друзенко.

Він зазначає, що для процвітання країни немає універсальних рецептів, і багато світових лідерів йшли за різними сценаріями. Однак, щоб досягти чогось більшого потрібно зважуватися на експерименти.

"Бійтеся теоретиків-експертів, які все життя лише професійно радили. Вони дуже люблять елегантні теорії, і дуже чутливі до реального неелегантно життя", - підсумував журналіст.

Журналіст Романенко зазначив, що Друзенко "добре показує, чому ліберально-пинчуковське крило команди Зеленського приречене на гучний провал".

Нагадаємо, влада оголосила про стрімке зростанні економіки у 2020 році.

Як повідомляв портал Знай.ua, активісти вимагають відставки глави комітету Ради з енергетики Андрія Геруса.

Також портал Знай.ua писав, відомий грузин Катамадзе отримав громадянство України.