Нова глава Міністерства охорони здоров'я України Зоряна Скалецька не помітила корупції у відомстві після скандальної відставки Уляни Супрун. Про це міністр заявила в прямому ефірі каналу "НАШ".

"Багато говорили про корупцію в Міністерстві охорони здоров'я, про вплив міжнародної фармацевтичної мафії, про те, що Уляна Супрун була ставленицею міжнародних корпорацій, про державні закупівлі. Корупція у МОЗ була до вашого призначення?", - поцікавилися у Скалецької.

"Я її не відчула на собі, не відчула в прийнятті рішень. Але в процесі закупівель, нам потрібно буде максимальне висвітлення для громадськості всіх цих рішень, які будемо приймати. Щоб усі зрозуміли прозорість цих процесів, ні в кого не виникали питання, чи є ця корупція чи ні", - сказала чиновниця.

Зоряна Скалецька
Зоряна Скалецька

Також Скалецька розповіла про створення центрального закупівельного агентства в Україні.

Популярні новини зараз

Погода 18 травня накоїть лиха в Україні, заливатиме й гримітиме

Підопічна Потапа Андраде стала ведучою "Орел і Решка": по стопах Тодоренко і Нікітюк

Ведуча прославилася на весь iнтернет після курйозу в прямому ефірі: прогноз погоди ще ніколи не був таким смішним

Юлiя Саніна з "The Hardkiss" звернулася до Кароль після перемоги: "Тіно, я дивлюся твої..."

Показати ще

"Сьогодні ми певною мірою пов'язані з попередніми перерахованими коштами за 2018-2019 роки. Ми будемо вже в тих контрактах виконувати свої зобов'язання. Але всі наступні, наприклад, створення центрального закупівельного агентства в Україні, яке буде здійснювати закупівлю, як держпідприємство для регіональних лікарень або для МОЗ, ось там діяльність повинна бути максимально відкритою. Щоб ні у кого не виникало сумнівів, а чому так закуповують? Якщо є у когось сумніви, значить, провести максимально прозору інформаційну компанію і показати, чому ми вибрали так", - пояснила міністр.

Нагадаємо, Зоряна Скалецька перевірила Національний інститут раку.

Як повідомляв портал Знай.uа, у МОЗ озвучили зарплату Скалецької.

Також портал Знай.uа писав, що Зоряна Скалецька терміново звернулася до українок.