Сьогодні влада в Україні сконцентрувалася не стільки в руках президента Володимира Зеленського, як в руках його апарату, яким керує Андрій Богдан. Саме голова ОП і є президентом де-факто в країні.

Таку думку висловив український журналіст, бізнесмен і політичний оглядач Андрій Пальчевський в ефірі програми ″Великий Вечір″

Пальчевський прямо назвав людину, яка насправді керує Україною. І це не Зеленський.

″Нещодавно виходив цілий ряд статей про те, що у нас є юридична та фактична, де-факто і де-юре президент. Влада сконцентрувалася не стільки в руках президента України, це вже абсолютно ясно, скільки в руках апарату президента України. Цим апаратом керує відома людина, який став уже Анфантен Рібл, як то кажуть, нашої політики. Мені, знаєте, його вже шкода стає. То пишуть, що йому зуб вибили і весь інтернет зловтішається з цього приводу, то вставили, весь інтернет з цього приводу засмучується…″, – прозоро натякнув він на Богдана.

Також Пальчевський вказав на огріхи української виборчої системи і запропонував запровадити особливу форму правління — народний сенат.

Популярні новини зараз
Наталя Могилевська втрапила в халепу: "Друзі мої! Трапилось непередбачене" Головне за ніч, 25 червня: Галкіна побили, Полякова зганьбилася, окупант похвалився награбованим, а Сасанчин отримав ляпаса Оля Полякова назвала корінь проблем в сім'ях, відчула і Маша Єфросиніна: "Я цю пісю мила, торкалась з дитинства" Жінка вирішила довести, наскільки "хороше" життя в росії, запивши ложку солі "санкціонкою": "І г*вна не проблема тяпнути"
Показати ще

″У посткучминську епоху все вибори контролюються п’ятьма, шістьма, десятьма максимум кланами. Я б сказав, п’ятьма. Ось вони дуже вміло ставлять своїх кандидатів, вони дуже вміло ставлять групи людей, які потім проходять до Верховної Ради. І як мінімум на народне обговорення мені хотілося б вивести пропозицію про створення народного сенату, така форма правління існує. Яка б існувала одночасно з тими органами влади, які у нас вже є″, – запропонував варіант правління журналіст.

Нагадаємо, Пальчевський попередив Зеленського про провал команди "Зю".

Як повідомляв Знай. ua, Пальчевський спрогнозував політична криза Зеленського.

Також Знай. ua писав, що Пальчевський обурився через радників Зеленського.