У президентській фракції ″Слуга народу″ один за одним прогриміли гучні скандали: корупційний, ″нецензурний″, ″секс-скандал″ та ″Джокерний″. Все це значно похитнуло рейтинги самої політсили та президента Володимира Зеленського.

З огляду на ситуацію, яка склалася у фракції ″Слуга народу″, президенту рора добряче махнути булавою, вважає український журналіст, бізнесмен і політичний оглядач Андрій Пальчевський.

Журналіст жорстко пройговся по скандальним ″слугам народу″ в ефірі програми ″Великий Вечір″.

″Ми, вибираючи Зеленського, думали, що він прийде з новим людьми. І яке ж наше здивування було, коли ми побачили, що половина з тих, з ким він працюєв адміністрації президента, замазані, при чому, по-чорному замазані з тими, проти кого ми боролись″, - зазначив Пальчевський.

Можна лише собі уявити, що думає та більшість виборців, яка голосувала за те, щоб їх не було у владі, зазначив журналіст. На його переконання, Зеленському пора навести порядок зі ″слугами народу″, махнувши нарешті булавою. Пальчевський пригадав всі ті скандали, які відбулися буквально один за одним.

Популярні новини зараз

Асмус і Харламов відповіли на чутки про розлучення довгоочікуваним фото: "І дитина від нього!"

"Скільки заплатили Асмус?": повне відео постільної сцени з дружиною Харламова злили в мережу

Українці масово тікають з Польщі: часу залишилося мало, країна на межі

У Польщі серйозні проблеми: українці масово покидають країну, що відбувається

Показати ще

″Володимиру Олександровичу вже пора не лише головою, але й булавою, як каже українське прислів'я. Інакше... Вони там розпоясалися″, - обурюється журналіст.

Пальчевський зазначає, що відбувається якесь ″хронічне″ непокарання за всі ці непригядні ситуації.

″Після того, як той же депутат Радуцький пообіцяв нам інтим у нетрадиційній формі, як мінімум щось у вигляді реакції мало б послідувати. В результаті — тиша. І далі ″стрімким домкратом″ починає наростати все, що ми бачимо сьогодні. Один викликає проститутку, ″вдало″ голосуючи за доленосні для країни рішення. Другий переписується з пранкером... Все це мені нагадує Бабченка, який тут наваляв і втік до Ізраїлю″, - зазначив Пальчевський.

Нагадаємо, Пальчевський попередив Зеленського про провал команди "Зю".

Як повідомляв Знай. ua, Пальчевський спрогнозував політична криза Зеленського.

Також Знай. ua писав, що Пальчевський обурився через радників Зеленського.