Політичний оглядач, журналіст та бізнесмен Андрій Пальчевський розповів про рейтинг президента України Володимира Зеленського і великої загрози для нього. Про це він розповів в ефірі 112 каналу.

"Я забив на сполох, коли я побачив чудові особи, які оточують президента в перші дні. І з одним з великих політиків я вже обговорив цей момент. Я кажу: "Це ж біда". Він каже: "Це не біда, це катастрофа". І коли почалися люди абсолютно не обізнані, а тепер ще з'ясовується, що всі вони голосували за Порошенка", - заявив Пальчевський.

Андрій Пальчевський, 112
Андрій Пальчевський, 112

Пальчевський сказав, що президенту насамперед потрібно звертатися до народної маси, мати міцні нерви і розумних людей навколо себе.

"У президента залишається срібна куля. Вона називається звільнення і посадки. Перше, що повинно статися, він повинен прибрати від себе частину команди "зю", найбільш токсичну…", - сказав Пальчевський.

Популярні новини зараз

Яке свято 12 листопада: що потрібно обов'язково зробити в цей день

Асмус і Харламов відповіли на чутки про розлучення довгоочікуваним фото: "І дитина від нього!"

Пальчевський розповів про секс Порошенка, зв’язки з Медведчуком та Зеленським: "З цим треба щось робити"

Українці масово тікають з Польщі: часу залишилося мало, країна на межі

Показати ще

 Журналіст додав, що ситуація стає критичною.

Володимир Зеленський, president.gov.ua
Володимир Зеленський, president.gov.ua

"В мене теж жіноча інтуїція. Я можу сказати, що дві речі відбудуться: він прибере токсичних людей і з-за економічного тиску, який почнеться вже через місяць, тому що зрозуміло, що ніякого зростання в 8% не буде, що нова команда, я маю на увазі всіх переформованных порохоботов, нічого не зробить, що реформи, в тому числі і в медицині, яка є стрижневим особисто для мене, людини, який вступив в могутній пізній вік, як писав Пушкін, є найважливішим моментом… І тут раптом наша реформа, навіть при Ульянке безнадииСупрун вона хоч реформа була, а зараз вже трансформація. А ми знаємо, що таке трансформація – це перетікання грошей з бюджету до кишень трансформуючих", - зазначив Пальчевський.

Пальчевський вважає, що у Зеленського залишається лише один вихід, інакше його чекає незавидне майбутнє.

Нагадаємо, Пальчевський назвав людину, яка насправді керує Україною.

Як повідомляв Знай. ua, Пальчевський порадив Зеленському, як показати, хто в домі господар.

Також Знай. ua писав, що Пальчевський жорстко пройшовся по скандальним "слугам народу".