Відомий український гуморист, політик, а з нещодавнього часу і радник Ради національної безпеки і оборони України Сергій Сивохо зацікавився ситуацію з результатами досліджень в Україні, які сьогодні оприлюднили в мережі. У Сергія через це виникло декілька питань. Про це колишній шоумен написав на своїй сторінці у facebook.

У дописі Сивохо йдеться:

1. Всі, хто в темі, знають, що опитати face-to-face 1600 респондентів за структурованої анкети в домогосподарствах і не поспілкуватися потім з МДБ невизнаних республік неможливо.

Популярні новини зараз

У Маріуполі невідомі атакували загін морської охорони, пролунали потужні вибухи: перші деталі, відео

АТБ приголомшив "майстер-класом" зі зміни цін в одну секунду, українці регочуть: "Охоронець згриз"

Кіркоров різко схуд на 40 кілограмів, Пугачова допомогла

Повне відео постільної сцени з голою дружиною Харламова Асмус злили в мережу: "Скільки заплатили?"

Показати ще

2. Відповідно, або це опитування проводився дистанційно, що применшує його значимість, або він був узгоджений з представниками влади т. з. ЛДНР, а значить, відредагований в потрібному ключі.

3. І чому це дослідження з'явилося відразу після заяви "Голоси" про вихід з Мінська і "заморожування" непідконтрольних територій? Очевидно, що комусь дуже не хочеться миру і повернення українських територій. А у випадку з виходом з мінського процесу - виграє тільки Росія, яка зможе нарешті позбавитися від санкцій і продовжити більш активно займатися" "кинутими" Україною територіями.

Сергій Сивохо

Також Сивохо наголосив, що впевнений, що нічого у них не вийде! Мирний процес незворотній і сьогоднішнє розведення військ в Петровському цьому підтвердження. 

Нагадаємо, Зеленський заявив про економічний прорив України: "Зупинятися не збираємося".

Як повідомляв Знай.uа "Україна – це країна можливостей!": найяскравіші вислови Зеленського на форумі в Маріуполі.

Знай.uа писав, Сивохо розповів, хто допоможе в реінтеграції Донбасу: "Безпосередньо з...".