Олександр Корнієнко, новообраний голова партії "Слуга народу", який обійняв посаду замість Дмитра Разумкова, розповів під час брифінгу, як буде змінюватися ідеологія партії "Слуга народу".

Олександр Корнієнко, liga.net
Олександр Корнієнко, liga.net

За даними журналістів УНН, під час брифінгу Корнієнко уточнив, що ідеологія партії "Слуга народу" лібертаріанська, однак вона буде доопрацьовуватися. Причиною цьому послужило те, що не всі депутати є прихильниками ліберальних ідей:

"Ідеологія у нас лібертаріанська...Чи буде вона змінюватися? Буде доопрацьовуватися. Адже ліберальні ідеї не всіма депутатами наразі підтримуються, тобто треба шукати, якісь компроміси, між ліберальними та соціалістичними..."

Корнієнко уточнює, що ідеологія партії в будь-якому випадку буде взаємопов'язана з тим, щоб у людини було більше можливостей управління країною. Корнієнко говорить, що "Слуга народу" прагне до народовладдя:

Популярні новини зараз

Головне за 26 листопада: від 62 тисяч за пологи, соцдопомога у 100 тисяч, перший суперник збірної України на ЧС-2022 і "беззаконня" Тіни Кароль

Головний хореограф "Танці з зірками" Шоптенко зробила гучну заяву перед фіналом: "Відправлюся на..."

Новий прожитковий мінімум: скільки українці почнуть отримувати пенсій, зарплат та соцвиплат з 1 грудня

Лілія Сандулеса нарешті розповіла, чого натерпілася у шлюбі з Іво Бобулом: "Це була помилка"

Показати ще

Олександо Корнієнко, УП
Олександо Корнієнко, УП

"У нас людиноцентризм. Поки що якщо дивитися по нашим рішенням ми рухаємося до народовладдя, вбік збільшення можливостей для людей. Але є і консервативні моменти, пов’язані з тим що побудувати в Україні лібералізм одразу складно".

Нагадаємо, раніше новий глава "с*ксі" партії "Слуга народу" Корнієнко закликав "збуджувати": що відомо про наступника Разумкова.

Також Знай.uа писав, що "Я принципово не піду": Тищенко зі "Слуги народу" познущався над журналістами після цього питання.

Ще Портал Знай.uа повідомляв, що Давид Арахамія напророкував розпуск Верховної Ради: "Найближчим часом".