Економічна політика держави в Україні не просто абсурдна, але й шкідлива. Вона спрямована на те, щоб викачувати з українського бізнесу мільярди гривень під фіктивними приводами.

Про те, як в Україні знищують середній бізнес за допомогою ПДВ, розказав український журналіст і політолог Юрій Романенко.

У бесіді з з представниками організації "Бізнес-Хелп" Оксаною Згурьевой і Юлею Глушко розкрились справжні звірства Податкової.

Фахівці розказали, як будь-яке підприємство може потрапити до списку "ризикованого", з якого дуже важко вийти. 

"Критерій ризиковості платника - це спосіб формування "чорного списку" контрагентів. По-суті, будь-яке підприємство може бути оголошено ризиковим. Ця ризиковість несе з собою наступні наслідки :підприємство не може здійснювати ніякі угоди, його всі податкові накладні блокуються, до того моменту, поки воно не перестане бути ризковим. Чому воно ризикове, хто його туди поставив - ніхто нікому не пояснює", - говорить   Оксаною Згур'єва, керівник  організації "Бізнес-Хелп".

Критерії, які дозволяють визначати "ризиковість" підприємства, держава не прописує свідомо. Користуючись таким інструментом, система посилила тиск на підприємців.

Політолог разом з фахівцями розкрили й інші "схеми", користуючись якими система просто знищує чесний бізнес в Україні, посилюючи корупцію.

Нагадаємо, раніше Романенко розкритикував "геніальні" ідеї Ткаченко: "Плодять собі ворогів у будь-яких сферах".

Також Знай.uа писав, що Романенко спрогнозував майбутнє України на 2020 рік: заробітчани, депозити та багато іншого.

Ще Портал Знай.uа повідомляв, що Романенко пояснив, що не так із зустріччю Зеленського та "цигаркового гіганта": "Чому бідні? Бо дурні".

Популярні новини зараз

"Вечірній Квартал" без Жидкова: артист пояснив, чому "випав" з концерту

Платити доведеться у декілька разів більше: в Україні тотально переглянуть систему нарахування штрафів

Світу вперше показали заборонені фото СРСР: красномовні епізоди життя у "совку"

Одіозний Міхалков відмовив Пугачовій: "Ти спочатку стань..."

Показати ще