Як відомо, у суботу, 23 листопада, по всій Україні та світі вшановують пам'ять жертв Голодомору. Відтак, після того як Володимир Зеленський разом з дружиною Оленою поклали пам'ятні колоски скорботи до знаку жертвам Голодомору, остання опублікувала цілий пост присвячений цій жахливій події.

За її словами, це страшна трагедія, яка зруйнували тисячі людських життів.

"26 людей щохвилини – стільки гинуло від штучного голоду. Це було цілеспрямоване та цинічне винищення мого народу, яке неможливо зрозуміти та прийняти. Свічка у вікні сьогодні надвечір – наш спомин і молитва про кожного з мільйонів померлих тоді...", - пише Зеленьська.

Олена і Володимир Зеленські, Прес-служба ОП
Олена і Володимир Зеленські, Прес-служба ОП

Також вона додала, що українці ніколи не забудуть про жертв Голодомору.

Популярні новини зараз

На сцену "Голосу країни" увірвалася суперниця Дорофєєвої: могла співати у "Время и стекло"

Соломія Вітвіцька з Марічкою Падалко у вечірніх сукнях зачарували Україну: феї, а не жінки

Головне за ніч: "втеча" Віктора Павліка і Реп'яхової, НП в літаку, Полякова без волосся і загадкова загибель українки

Дівчина з найбільшими сідницями засунула пляшку в труси, ледь не тріснули

Показати ще

"Ми продовжимо робити все, щоб ні 86 років, які минули, ні десятиліття ганебного замовчування трагедії не стерли пам'яті українців, не послабили нашої скорботи, і щоб якомога більше людей в усьому світі розділили її з нами", - підсумувала дружина президента.

View this post on Instagram

«26 людей щохвилини – стільки гинуло від штучного голоду. Зникали не лише сім’ї, а й цілі села...» Значення цих слів і масштаби цифр зі статті на сайті Музею Голодомору паралізують. Це було цілеспрямоване та цинічне винищення мого народу, яке неможливо зрозуміти та прийняти. Свічка у вікні сьогодні надвечір – наш спомин і молитва про кожного з мільйонів померлих тоді... Голодомор в Україні 1932-1933 років офіційно визнали геноцидом українського народу 16 країн. Низка держав у офіційних зверненнях засудили Голодомор як акт винищення людства, вчинений тоталітарним сталінським режимом, або вшанували пам'ять його жертв. Ми продовжимо робити все, щоб ні 86 років, які минули, ні десятиліття ганебного замовчування трагедії не стерли пам'яті українців, не послабили нашої скорботи, і щоб якомога більше людей в усьому світі розділили її з нами.

A post shared by Olena Zelenska (@olenazelenska_official) on

Нагадаємо, нардеп-ґвалтівник Іванісов хоче пояснити все Зеленському.

Як повідомляв Знай. ua, Зеленський заговорив про повернення анексованого Криму.

Також Знай. ua писав, що Зеленський зустрінеться з Трампом.