Президент Володимир
Відповідну заяву український президент зробив у рамках спільної прес-конференції з президентом Естонії, де наразі перебуває з візитом.
"Щодо розмови з президентом Росії вчорашнього по телефону… Ми задоволені, що до нас повернулися наші кораблі. Спочатку, ви знаєте, повернулися політв'язні і моряки, минулого тижня повернулися наші військові катери, але ми обговорили питання того, що немає всього технічного обладнання, яке було. Ми проговорили з президентом (Путіним – Ред.), щоб російська сторона повернула нам все, що було до цього. Можна і більше", – сказав він.
Нікітюк в національному одязі Китаю змусила пускати слинки: ніжки по самої Піднебесної
Погода на п'ятницю 13 грудня для всієї України: стихія змусить повірити в містику, невтішний прогноз
В Україні змінились мінімальна пенсія і прожитковий мінімум: скільки отримаємо на руки
На Україну суне аномальна зима: синоптики стривожили прогнозом на грудень
Щодо майбутньої зустрічі у "нормандському форматі" Зеленський зазначив, що не зачіпав теми майбутніх переговорів, тому що вони повинні обговорюватися між лідерами Франції, України, Німеччини та Росії.
"Ми також обговорювали питання, що закінчується рік і нам всім потрібно домовитися про підписання нового довгострокового газового договору (з транзиту через Україну – ред.). Для нас це пріоритет, і не тільки для України, – це енергетична безпека для всієї Європи", – підкреслив глава держави.
Нагадаємо, раніше
Як повідомляв портал "Знай.ua",
Також "Знай.ua" писав, що